lon la mi mute li ken toki e toki pona

Pour parler de toki pona ou en toki pona

a marqué ce sujet comme résolu.

@Phigger : nasa lili li pona!(la folie–douce– c'est bien)

@Dominus Carnufex : mi kepeken lipu soma sina en lipu soma ni : lipu soma pi jan "Vogel".

mi pilin e ni : lipu soma sina li pana wile kama sona e toki pona. taso ona jo pali pi kama sona ala.

(mi wawa ala e ni : toki mi li pona)

Don liikot lasi sámegillii ? :P

Don Carnufex

toki ni li lon ala lon toki pona?

+0 -0

donner envie d'apprendre le toki pona : pana e wile pi kama sona pi toki pona (même si le dernier morceau ne sonne pas très bien ^^ ).

il manque d'exercices : ona jo ala e pali pi kama sona.

mi toki ala e toki Sami : mi lukin e lipu pi toki ante. ^^ taso mi toki pi pona mute e toki tu tu (toki Kanse, toki Inli, toki Tosi, toki Latin). mi toki lili anu pona lili e toki tu tu tu (toki Epanja, toki Italija, toki Wensa, toki Nosiki, toki Ositan, toki pona)! :D

+0 -0

donner envie d'apprendre le toki pona : pana e wile pi kama sona pi toki pona (même si le dernier morceau ne sonne pas très bien ^^ ).

mi kin pilin e ni : "pana e wile pi kama sona pi toki pona" li ike lili kute / ike kute lili.

il manque d'exercices : ona jo ala e pali pi kama sona.

pakala! mi ike sona. :colere2: mi wile toki mute e toki pona.

mi toki ala e toki Sami : mi lukin e lipu pi toki ante. ^^ taso mi toki pi pona mute e toki tu tu (toki Kanse, toki Inli, toki Tosi, toki Latin). mi toki lili anu pona lili e toki tu tu tu (toki Epanja, toki Italija, toki Wensa, toki Nosiki, toki Ositan, toki pona)! :D

Dominus Carnufex

:waw:

mi toki pona e toki tu (toki Kanse, toki Inli). taso mi toki lili e toki Sonko.

+0 -0
Connectez-vous pour pouvoir poster un message.
Connexion

Pas encore membre ?

Créez un compte en une minute pour profiter pleinement de toutes les fonctionnalités de Zeste de Savoir. Ici, tout est gratuit et sans publicité.
Créer un compte